Theaterprogramma Den Bosch


Bekijk naast het theaterprogramma ook de concertagenda en de evenementenkalender.



Theaterprogramma - April 2017

Dag Datum Naam Locatie Genre
03di 11 Hedda Gabler - Theater Utrecht Theater a/d Parade Theater
03di 11 Jewels - The Royal Ballet Theater a/d Parade Live Cinema
05wo 12 Powervrouwen - een fenomenale vriendinnenrevue Theater a/d Parade Musical
07do 13 Buitenspel - Ellen Dikker Theater a/d Parade Cabaret
09vr 14 De man die ik niet wilde worden - Kees van Amstel Theater a/d Parade Cabaret
09vr 14 Elke Vierveijzer - Zonder genade Verkadefabriek Cabaret
09vr 14 Unforgettable - Isabelle Beernaert Theater a/d Parade Musical
09vr 14 Theater Artemis/Ro Theater - Bonte avond van bodybuilders 12+ Verkadefabriek Theater
10vr t/m za 14 t/m 15 Marco Lopes - Saudade Verkadefabriek Cabaret
13zo 16 CLUB-3 Paasfestijn: Tante Sjaan en de verdwenen kleuren (2+) Perron-3 Kinderen
01ma 17 Theater Artemis - Oorlog 6+ Verkadefabriek Kinderen
03di 18 Toneelgroep Oostpool - Een Meeuw Theater a/d Parade Toneel
05wo 19 Nasrdin Dchar - Dad Verkadefabriek Theater
05wo 19 Ga-Bie-Jer - Javier Guzman Theater a/d Parade Cabaret
07do 20 Holland & Le Chat Noir - Scapino Ballet Rotterdam Theater a/d Parade Dans
07do 20 Wie bang is, krijgt klappen - Marc de Hond Theater a/d Parade Cabaret
09vr 21 Masterclass Geluk - Guido Weijers Theater a/d Parade Cabaret
11za 22 Ieeeek !!! - Theater IBBILJ Poppentheater Poppenhulst Kinderen
11za 22 VARA Leids Cabaretfestival - Finalistentoer 2017 Verkadefabriek Cabaret
13zo 23 Dikkie Dik en de taart(2+) - Prentenboekjesfestival Theater a/d Parade Kinderen
13zo 23 AFrican Sunset - Abafazi Theater a/d Parade Musical
03di 25 Theatergroep Carver - Zwaar metaal Verkadefabriek Theater
03di 25 Pilp Fuction - De Ploeg Theater a/d Parade Toneel
08do t/m za 27 t/m 29 Het Zuidelijk Toneel/Stichting Nieuwe Helden/Lucas De Man i.s.m. Stage-Z - De Man Is Lam Verkadefabriek Theater
09vr 28 Mike Boddé - De Geurige Man Verkadefabriek Cabaret
11za 29 NTGent - We Free Kings Verkadefabriek Theater



Theaterprogramma - Mei 2017

Dag Datum Naam Locatie Genre
03di 02 De vijfde van... - Vuile Huichelaar Theater a/d Parade Cabaret
05wo 03 De meiden - Toneelgroep Amsterdam Theater a/d Parade Toneel
07do 04 Keihard - Jandino Asporaat Theater a/d Parade Cabaret
11za 06 Ro Theater: Gijs Naber - Find me a boring stone Verkadefabriek Theater
11za 06 Bumba in Dromenland (1+) - Studio100 Theater a/d Parade Kinderen
11za 06 Samba Schutte/Fuad Hassen - Dubbeloptreden Verkadefabriek Cabaret
13zo 07 Koffie bij de piano - Naruhiko Kawaguchi Theater a/d Parade Klassiek
03di 09 Sharon Eyal & Gai Behar: OCD Love - L-E-V Dance Company Theater a/d Parade Dans
07do 11 De Olieworstelaar - Erik van Muiswinkel Theater a/d Parade Cabaret
07do 11 Niet verder vertellen - Rayen Panday Theater a/d Parade Cabaret
02ma t/m wo 15 t/m 17 Licht - Youp van 't Hek Theater a/d Parade Cabaret
07do 18 Jasper van Luijk/Korzo producties - The Nonsense Society Verkadefabriek Dans
09vr 19 Juniors Go Dutch - Junior Company van Het Nationale Ballet Theater a/d Parade Dans
09vr 19 De Parademakers - Flunknarf Theater a/d Parade Improvisatiecomedy
09vr 19 Orkater/De Nieuwkomers - Rumspringa Verkadefabriek Theater
11za 20 Zon, zee, zand !!! - Theater IBBILJ Poppentheater Poppenhulst Kinderen
11za 20 Nieuw Geld - Vera Mann, Victor Löw, Ruben de Goede e.a. Theater a/d Parade Toneel
13zo 21 Odysseus(5+) - Unieke Zaken Theater a/d Parade Kinderen
13zo 21 Kaaskleum - Mark van de Veerdonk Theater a/d Parade Cabaret
04di t/m wo 23 t/m 24 T-Splitsing - Tineke Schouten Theater a/d Parade Musical
09vr 26 Mugmetdegoudentand - Muggerwareparty Verkadefabriek Theater
09vr 26 Martijn Koning - Koning van de Lach Verkadefabriek Theater
03di 30 Rossini: Barbier van Sevilla - Opera Zuid Theater a/d Parade Opera
05wo 31 Smoke and Mirrors - Nederlands Dans Theater 2 Theater a/d Parade Dans
05wo 31 Katinka Polderman - Polderman tiert welig Verkadefabriek Cabaret
my-intention.com

Theaterprogramma - Juni 2017

Dag Datum Naam Locatie Genre
08do t/m vr 01 t/m 02 Ro Theater - Walden Verkadefabriek Theater
11za 03 Te Gast: The Brothers Timisela - Enkeltje Toekomst Verkadefabriek Theater
11za 03 Sven Ratzke - Bosch' Berlijn Verkadefabriek Cabaret
05wo 07 The Dream / Symphonic Variations / Marguerite and Armand Theater a/d Parade Dans
08do t/m zo 08 t/m 18 Casino de Musical - van opera tot Oeteldonk Theater a/d Parade Musical
07do 15 Te Gast: Fontys Dance - Fontys Dance Academy 3 op tournee Verkadefabriek Dans
10vr t/m za 16 t/m 17 P-ACT Mama! - Het is maar een fase Perron-3 Theater
05wo 28 Otello - The Royal Opera Theater a/d Parade Opera



Ga verder naar Maak kennis met de theaters in Den Bosch vanaf Theaterprogramma Den Bosch